Kiedy słuchacie dr Jędrzejewskiego w Kanale Zero, który mówi, że w Szpitalu Południowym dosłownie ginęli ludzie i myślicie sobie: Czyli pan doktor przez rok wiedział, że w szpitalu dochodzi do mordestw, ale przez rok nie zgłosił tego ani na po