Szukaj
OTO LIMITY PRZYJĘĆ NA STUDIA W TYM ROKU IZBA LEKARSKA TE LIMITY POWODUJĄ DEFICYT LEKARZY I WYSOKIE STAWKI BEZ LIMITÓW BĘDZIE ZBYT DUŻO LEKARZY! ALE SAMI PŁACZECIE, ŻE JEST ZBYT MAŁO LEKARZY I MUSICIE PRACOWAĆ 400H MIESIĘCZNIE TO WEŹMIEMY S
a77f3e1787c41e3
1978d9eb378195c
↔
Przesuń
Udostępnij
Ładowanie…