ŚREDNIOWIECZ? ...JA... UWAŻAM ŻE... ...TO JEST EPOKA. JEST EPOKA I TYLE. I NIC NIE ZMIENISZ BYŁO MINĘŁO, WEŹ SIĘ Z TYM POGÓDŹ PO CO DO TEGO WRACAĆ? HRABI - „EGZAMIN” NIEŁADNIE