Szukaj
DONALD Pracownik Sebastiana M. zeznał, że szefowi zdarzało się jeździć 200 km/h, 300 km/h też, chociaż rzadziej. łukasz Zboralski @_zboral SEBASTIAN M. WIÓZŁ MNIE 304 KM/H. JEŹDZIŁ AGRESYWNIE Przed sądem zeznania byłego pracownika Sebastiana
ea5205ab51fe0b3
↔
Przesuń
Udostępnij
Ładowanie…